" />
  Kategorie
  Nowości
  Informacje
  Polecamy
  Ostatnio szukano

  Astrologia Profesjonalna nr 15 - kwartalnik

  24,90 zł

  Producent: Albireo
  Produkt niedostępny
  Waga:0.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Liczba stron: 52
  Format: A4

  SPIS TREŚCI

  Od redakcji

  Nauka astrologii 

  3 3 Tranzyty Urana
  Ewa Krajewska
  Tranzyty Urana potrafią zaskakiwać. Jak się do nich przygotować i jak
  wykorzystać na swoją korzyść? O tym jak zrealizuje się tranzyt Urana, decyduje między innymi rodzaj aspektu, jaki on tworzy do planet czy osi w horoskopie urodzeniowym. Koniunkcje wskazują na to, że człowiek sam czuje się niekomfortowo w jakiejś sytuacji i pragnie wprowadzić radykalne zmiany w swoim życiu. Często chce uwolnić się od czegoś, zerwać z czymś bądź z kimś, gdyż potrzebuje więcej swobody i wolności.

  9 Dom dziesiąty czyli nasze ambicje i sukcesy
  Ewa Krajewska
  Analiza domu dziesiątego powie nam, co pragniemy w życiu osiągnąć, kim się stać i czym zasłynąć w świecie lub choćby w swoim środowisku. Ewa Krajewska omawia szczegółowo symbolikę planet w tym domu. Opisuje, jak działa władca medium coeli oraz jak interpretować znak zodiaku na szczycie dziesiątego domu. Na przykładzie horoskopu Nancy Reagan można przekonać się, jak interpretować medium coeli i planety w dziesiątym domu.

  14 Solariusze na miłość i partnerstwo
  Izabela Podlaska-Konkel
  Żeby sprawdzić, kiedy w życiu danej osoby nadejdą ważne wydarzenia w życiu partnerskim, musimy wziąć pod uwagę progresje, tranzyty i solariusze wskazujące na takie zmiany. Te ostatnie często w punkt opisują, że w danym roku czeka nas nowa miłość lub poważne decyzje partnerskie. Dzięki solariuszom natomiast dowiemy się, jak zrealizują się tranzyty i progresje w naszym horoskopie.

  Astrologia horarna
  25 Pytania o pieniądze

  Izabela Podlaska-Konkel
  Kiedy ktoś zadaje astrologowi pytanie o pieniądze, w horoskopie horarnym postawionym na moment zrozumienia sprawy patrzymy od razu na dom drugi. Tam bowiem znajdują się wszystkie nasze pieniądze, wynagrodzenie, oszczędności, lokaty i zaskórniaki. Aby ocenić, co się dzieje z naszymi pieniędzmi, czy przelew dojdzie, czy wypłacą mi pensję, czy grozi mi bankructwo i czy moja sytuacja finansowa poprawi się w najbliższym czasie, badamy więc pozycję władcy drugiego domu i planet, które się w nim znajdują oraz aspekty do wierzchołka drugiego domu.

  32 Los i przeznaczenie w horoskopach horarnych
  Izabela Podlaska-Konkel
  Jowisz w horoskopie horarnym oznacza możliwości i okazje, a także nadzieję na pomyślny
  rozwój sprawy. Saturn natomiast symbolizuje przeszkody i nieprzychylność losu. Kiedy los
  jest dla nas łaskawy, a kiedy nie? Jak rozpoznawać w horoskopie pytania, kiedy planety nam sprzyjają, a kiedy utrudniają rozwój wydarzenia lub realizację planów?

  Astrologia mundalna
  43 Znaczenie domów w horoskopie ingresu
  Raphael (tłum. Izabela Podlaska-Konkel)
  W horoskopach dotyczących spraw światowych i politycznych obowiązują te same zasady, które stosujemy w astrologii urodzeniowej. Przy czym to, co w horoskopie urodzeniowym dotyczy osoby, w astrologii mundalnej odnosi się do narodu. Zasady będą więc te same, ale odnosimy je do szerszego zjawiska.

  Astrologia w praktyce
  48 Koniunkcje trzech planet
  Wettiusz Walens (tłum. Miłosława Krogulska)
  Dzieło Walensa przetrwało do naszych czasów praktycznie w całości. Opisy przykładowych relacji trzech planet, które pochodzą z tego podręcznika, brzmią dość fatalistyczne, ale należy pamiętać, że są to tylko wskazówki, a nie definicje. Choć w zamyśle autora opisy dotyczą głównie koniunkcji, można rozszerzyć je także na inne duże aspekty.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Podręcznik astrologii. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o swoim horoskopie - Yasmin Boland

  Podręcznik astrologii. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o swoim horoskopie - Yasmin Boland

  33,21 zł

  Koszyk
  ...jest pusty

  Producent

  Inne produkty

  Bestsellery
  Powiadomienia

  Astrologia Profesjonalna nr 15 - kwartalnik

  Promocje
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  Komnataksiążki.pl to wysokiej jakości sklep ezoteryczny. W swojej bogatej ofercie proponujemy karty tarota, książki magiczne oraz różnego rodzaju książki ezoteryczne. Jedyny taki sklep czarodziejski w twojej okolicy, u nas znajdziesz  akcesoria dla wróżek a medycyna naturalna książki to hit tego roku. Nasz sklep magiczny to również sklep dla wróżek, inaczej księgarnia magiczna. Nasza internetowa księgarnia ezoteryczna to miejsce magiczne w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.