Strona głównaKsiążkiMetaczłowiek dr Deepak Chopra
  Kategorie
  Nowości
  Sekrety szeptuch w samouzdrawianiu Vadim Tschenze
  Szybki podgląd
  52,00 zł
  Sekrety szeptuch Vadim Tschenze
  Szybki podgląd
  52,00 zł
  Runy – najskuteczniejsze rytuały Freya Aswynn
  Szybki podgląd
  39,00 zł
  Przechytrzyć diabła Napoleon Hill
  Szybki podgląd
  39,00 zł
  Proś a będzie Ci dane Esther i Jerry Hicks
  Szybki podgląd
  45,00 zł
  Prawo rezonansu Pierre Franckh
  Szybki podgląd
  39,00 zł
  Pieniądze i Prawo Przyciągania Esther i Jerry Hicks
  Szybki podgląd
  37,00 zł
  Piąty Wymiar Maureen J. St. Germain
  Szybki podgląd
  37,00 zł
  Otwieranie Kronik Akaszy – piąty element przebudzenia świadomości Maureen J. St. Germain
  Szybki podgląd
  39,00 zł
  Opowieści buddyjskie dla małych i dużych Ajahn Brahm
  Szybki podgląd
  39,00 zł
  Informacje
  Polecamy
  TAROT wiedza znana i tajemna - Iwona Stelter
  Szybki podgląd
  13,00 zł
  Ostatnio szukano

  Metaczłowiek dr Deepak Chopra

  52,00 zł

  EAN: 9788381716864
  Wysyłka:48 godzin
  Produkt dostępny (3 szt.)
  Waga:0.30 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Metaczłowiek
  dr Deepak Chopra

  Jak przekroczyć ograniczenia stworzone przez umysł i uwolnić swój nieskończony potencjał


  Ilość stron: 424
  Oprawa: miękka
  Format: 14,5 x 20,5 cm


  Bądź jak metaczłowiek i uwolnij nieskończony potencjał swojego umysłu!

  Deepak Chopra, bestsellerowy autor „New York Timesa” odkrywa przez tobą sekret wyjścia poza obecne ograniczenia i zyskania dostępu do pola nieskończonych możliwości. Jak to zrobić? Stając się metaczłowiekiem! W buddyzmie transformacja z człowieka w metaczłowieka nazywana jest przebudzeniem. Przebudzić się – znaczy być w pełni świadomym. Nie musisz wieść ascetycznego trybu życia, wstawać o świcie i medytować aż do zachodu słońca. Wystarczy, że będziesz żył jak dotąd, zachowując świadomość świata „tam” i świata „tu”. Jedyna zmiana to nowe założenia dotyczące obu tych światów.

  Przebudzenie nie tylko dzięki medytacji i mindfulness

  W swojej najnowszej publikacji dr Deepak Chopra zaprasza cię, byś podążył ścieżką „tu” i „teraz”. Przebudzenie możesz osiągnąć nie tylko dzięki praktykowaniu uważności (mindfulness) czy medytacji. Przebudzenie, by stać się metaczłowiekiem, oznacza poszerzenie świadomości we wszystkim, co myślisz, robisz i mówisz. Wkraczając na tę nową ścieżkę rozwoju duchowego uwolnisz się od starych uwarunkowań i wszystkich konstrukcji mentalnych, które z pewnością leżą u podstaw niepokoju, napięcia i żądań napędzanych przez twoje ego. Oczyścisz podświadomość z negatywnych emocji i odruchów. Jak pisze Autor, gdy twój umysł dozna przebudzenia, twoje życie stanie się przemienione. Pojawi się w nim czysta świadomość, która jest polem nieskończonych możliwości. Dopiero wtedy nieograniczony potencjał twojego umysłu stanie się rzeczywistością. Będziesz bardziej świadomy, otwarty, kreatywny, zrelaksowany, tolerancyjny i przede wszystkim wolny.

  Neuronauka i kwantowość kluczem do metarzeczywistości i rozwoju duchowego

  Chopra, opierając się na badaniach z dziedzin, takich jak neuronauka, medycyna, kwantowość, antropologia przedstawia gotowy plan wkroczenia na nową ścieżkę rozwoju duchowego. Poprowadzi cię ona nie tylko do stania się metaczłowiekiem, ale również wejścia w metarzeczywistość – źródło wszelkiej kreatywności. Dzięki tej książce zrozumiesz, że żyjesz w wirtualnej rzeczywistości –  czymś pomiędzy iluzją a snem. Dowiesz się, jak się z niej wyrwać i doznać przebudzenia oraz oderwania od fałszywych przekonań, które kontrolują twoje życie. Otrzymasz ku temu praktyczne narzędzia, dzięki którym osiągniesz wyższą świadomość oraz pełnię potencjału swojego umysłu. Z ich pomocą staniesz się metaczłowiekiem i wkroczysz do metarzeczywistości!

  31-dniowy program, który pomoże ci stać się metaczłowiekiem

  Praktyczne ćwiczenia, testy oraz 31-dniowy program, na który składają się medytacje, praktyka mindfulness, poznawanie zmysłów czy edytowanie nieskończonej świadomości, pomogą ci przekroczyć iluzoryczne konstrukcje myślowe. Dzięki nim lepiej poznasz swoją podświadomość i zaczniesz się z nią utożsamiać. Wyeliminujesz ograniczające systemy przekonań i negatywne myślenie – przeprogramujesz swój mózg. Odkryjesz ćwiczenia, które pomogą ci uwolnić ciało, dzięki temu zyskasz świadomość własnego ciała i niektórych procesów zachodzących w organizmie. Poszerzysz jego przestrzeń poza fizycznymi barierami, a także nauczysz się spoczywać w całkowitości. Dowiesz się, czym jest sztuka niedziałania oraz świadomość kosmiczna. Zaczniesz przejrzyściej postrzegać rzeczywistość, uwolnisz się od destrukcyjnych nawyków, wspomnień i przestarzałych wzorców myślowych. Przestaniesz kurczowo trzymać się oczekiwań i nagród. Będziesz ponadto. Będziesz metaczłowiekiem!

  Autorytety o książce Metaczłowiek

  „Metaczłowiek pomaga nam zbierać szczytowe doświadczenia, dzięki czemu możemy zobaczyć naszą prawdę i ukształtować chaos wszechświata w formę, która niesie światu światło”.
  — dr Mehmet Oz, lekarz prowadzący, autor bestsellerów
  „W nowej, znakomitej książce Deepak Chopra z powodzeniem dowodzi, że świadomość to jedyny twórca jaźni, umysłu, mózgu, ciała i znanego nam wszechświata. Autor uczy nas również, że szczere przyswojenie tej rewolucyjnej idei skutecznie wyeliminuje ograniczające systemy przekonań i negatywność, które uniemożliwiają nam osiągnięcie maksimum ludzkiego potencjału. Gorąco polecam!”
  – dr Rudolph E. Tanzi, profesor neurologii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Harvarda
  „Metaczłowiek to olśniewająca wizja ludzkiego potencjału; z książki dowiadujemy się, jak pokonać tworzone przez umysł ograniczenia, myśli i opowieści. Jeżeli się przebudzimy i porzucimy nawykową koncepcję siebie jako ograniczonych, lokalnych istot, wówczas tkwiący w nas wszystkich potencjał zjednoczy się z naszą prawdziwą naturą, czyli – cytując Huxleya – Wolnym Umysłem”.
  – Menas C. Kafatos, autor bestsellerów „New York Timesa” oraz profesor fizyki obliczeniowej na Uniwersytecie Chapmana
  „Metaczłowiek to potężne wezwanie do przebudzenia! Deepak Chopra, błyskotliwie łącząc spojrzenie naukowe i holistyczne, pomaga przekroczyć iluzoryczne konstrukcje myślowe i wkroczyć w rzeczywistość pozbawioną ograniczeń. Tylko tak można osiągnąć pełnię własnego potencjału!”
  – dr Lars Buttler, współzałożyciel i dyrektor generalny Artificial Intelligence Foundation

  Wkrocz w metarzeczywistość!

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Koszyk
  ...jest pusty

  Producent

  Inne produkty

  Bestsellery
  Powiadomienia

  Metaczłowiek dr Deepak Chopra

  Promocje
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  Przejdź do panelu Kreator
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuję