" />
  Kategorie
  Nowości
  Informacje
  Polecamy
  Ostatnio szukano

  Potęga energii wewnętrznej - Stuart Wilde

  20,10 zł

  Producent: Medium
  Produkt niedostępny
  Waga:0.00 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Format: 125 x 195 mm
  Ilość stron: 144
  Oprawa: miękka

  Potęga energii wewnętrznej – Stuart Wilde

  Wewnętrzna siła tkwi w każdym z nas. To dzięki niej możemy kształtować naszą rzeczywistość, dążyć do szczęścia, miłości czy pieniędzy. Ciekawą koncepcję energii duchowej przedstawia Stuart Wilde w książce „Potęga energii wewnętrznej”. Autor chce w niej obudzić ludzi z letargu, by w końcu zaczęli kształtować swój los.

  Stuart Wilde

  Wilde to nauczyciel związany z Ruchem na Rzecz Ludzkiego Potencjału. Jest uznawany za jedną z jego czołowych postaci. W swoich książkach oferuje czytelnikom praktyczną filozofię alternatywną, przywracającą człowiekowi siłę do działania. Wilde jest autorem m.in. „Potęga energii wewnętrznej”, „Energia pieniędzy” i „Afirmacje”.

  Wewnętrzna energia człowieka

  Książka „Potęga energii wewnętrznej” to poradnik dla osób chcących ulepszyć swoje życie. Autor prezentuje w niej swoją filozofię życia, czerpiącą z życiowej siły każdego z nas. Tkwi ona głęboko we wnętrzu każdego człowieka, jest bezstronna i pozbawiona emocji. Publikacja dzieli się na dwie zasadnicze części: Cuda – zrozumienie misji, istotnych przekonań, energii i czasu; Siła – zrozumienie wewnętrznej siły, odnalezienie przewodnika i celu życia.

  Fragment książki - Cudowny plan działania

  Wypisz na kartce rzeczy oraz sytuacje, jakich pragniesz, zgodnie z hierarchią ich ważności. Nie pozwól umysłowi, aby udzielał ci „porad” – ma on pewne ograniczenia. A ty sięgaj gwiazd i nie rezygnuj z niczego. Kreśl i zmieniaj swoją listę, aż będziesz z niej zadowolony, bo chodzi o to, abyś był w pełni zdecydowany co do swoich pragnień. Opisując upragnione przez siebie warunki, używaj klarowanych i precyzyjnych sformułowań. Pamiętaj, że metoda ta jest skuteczna, toteż musisz dokładnie opisywać swoje życzenia.

  Oto co powinieneś zrobić:

  1. Czytaj swoją listę trzy razy dziennie – rano, kiedy wstajesz, w południe oraz przed pójściem spać.

  2. Od czasu do czasu myśl o swoich cudach i WIEDZ że Prawo Uniwersalne otrzymało twoje zamówienia i wkrótce je zrealizuje.

  3. Zachowuj milczenie. Rozmawiając o swoich cudach, sprawiasz, że w ogromnym stopniu rozprasza się twoja energia. A więc nie wyjawiaj swoich cudów innym ludziom, dopóki one nie nastąpią.

  4. Zawsze postępuj i myśl o swoich cudach tak, jakby twoje pragnienia już się ziściły.

  5. Bądź otwarty na wewnętrzne impulsy, które pochodzą z nieskończonego źródła mocy i uczą cię, jak osiągnąć to, o czym marzysz. Uświadom sobie, że Prawo Uniwersalne musi dostarczyć ci tego, czego pragniesz, w wymiarze fizycznym, a więc tam, gdzie będziesz mógł zrobić z tego użytek. Pragnienia twojego serca mogą napływać skądkolwiek, toteż nie ograniczaj obszaru swych oczekiwań. Pozostawaj cały czas otwarty i elastyczny.

  6. Często się uśmiechaj – pierwszy cud już jest w drodze!

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Umysł lidera. Jak kierować ludźmi XXI wieku - Iwona Majewska-Opiełka

  Umysł lidera. Jak kierować ludźmi XXI wieku - Iwona Majewska-Opiełka

  18,00 zł

  Tworzenie cudów masz w swej naturze - W. Andrea Ziarno

  Tworzenie cudów masz w swej naturze - W. Andrea Ziarno

  17,00 zł

  7 kroków do bogactwa w 7 dni - Małgorzata Wójcik

  7 kroków do bogactwa w 7 dni - Małgorzata Wójcik

  19,00 zł

  Koszyk
  ...jest pusty

  Producent

  Inne produkty

  Powiadomienia

  Potęga energii wewnętrznej - Stuart Wilde

  Promocje
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  Komnataksiążki.pl to wysokiej jakości sklep ezoteryczny. W swojej bogatej ofercie proponujemy karty tarota, książki magiczne oraz różnego rodzaju książki ezoteryczne. Jedyny taki sklep czarodziejski w twojej okolicy, u nas znajdziesz  akcesoria dla wróżek a medycyna naturalna książki to hit tego roku. Nasz sklep magiczny to również sklep dla wróżek, inaczej księgarnia magiczna. Nasza internetowa księgarnia ezoteryczna to miejsce magiczne w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.