Strona głównaKsiążkiRuny – najskuteczniejsze rytuały Freya Aswynn
  Kategorie
  Nowości
  KURS TAROTA - Symbolika Kodów Tarota
  Szybki podgląd
  60,00 zł
  Tarot Talizman III. The Empress
  Szybki podgląd
  43,00 zł
  Pendulum - Magic in Motion
  Szybki podgląd
  74,00 zł
  Circe Tarot
  Szybki podgląd
  72,00 zł
  Pozytywny Kurs Tarota
  Szybki podgląd
  200,00 zł
  Tarot: A Card a Day
  Szybki podgląd
  94,00 zł
  Tarot of Marseille - Guide to Interpretation
  Szybki podgląd
  94,00 zł
  Practical Guide to the Lenormand
  Szybki podgląd
  56,00 zł
  The Little Oracle
  Szybki podgląd
  43,00 zł
  Tarot of the Gnomes
  Szybki podgląd
  74,00 zł
  Informacje
  Polecamy
  TAROT wiedza znana i tajemna - Iwona Stelter
  Szybki podgląd
  21,00 zł
  Ostatnio szukano

  Runy – najskuteczniejsze rytuały Freya Aswynn

  39,00 zł
  EAN: 9788381712828
  Wysyłka:48 godzin
  Produkt dostępny (1 szt.)
  Waga:0.30 kg
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Runy – najskuteczniejsze rytuały i zaklęcia magii skandynawskiej
  Freya Aswynn

  Jak poprawić relacje, wzmocnić zdrowie i osiągnąć upragniony cel


  Ilość stron: 328;
  Oprawa: miękka;
  Format: 14,5 x 20,5 cm;


  Jak czytać runy nordyckie i wykorzystać ich symbole do wróżenia, by zrozumieć sekrety teraźniejszości oraz przyszłości

  Fehu, Kenaz, Gebo… Pod tymi egzotycznie brzmiącymi nazwami kryją się runy nordyckie, znaki starożytnego alfabetu narodów Północy, które stanowią klucz do tajemnej, od wieków skrywanej wiedzy. Przy ich pomocy możesz zgłębić sekrety ludzkiej natury i dotrzeć do najgłębszych pokładów naszej świadomości. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ, im bardziej rozumiesz mechanizmy, które Tobą kierują, tym większą zachowujesz kontrolę nad własnym życiem, czyniąc je szczęśliwszym i zgodnym ze swoimi rzeczywistymi oczekiwaniami. Zrozumienie run wymaga wszechstronnej wiedzy z pogranicza ezoteryki i astropsychologii, a tej dostarczy Ci właśnie niniejsza książka. Dzięki niej zyskasz wiedzę, jak czytać runy nordyckie, i poznasz ich pochodzenie. Dowiesz się, czym jest futhark starszy i na jakie dzieli się aetty. Analizując poszczególne runy nordyckie, zyskasz wiedzę na temat zasad pracy z nimi i najskuteczniejszych zaklęć runicznych. W efekcie pradawne symbole uruchomią siły, które uczynią Twoje życie lepszym i bardziej harmonijnym.

  Zaklęcia runiczne, magiczne rytuały i amulety – odkryj praktyczną moc starożytnej tradycji

  Runy, tak jak każdy inny system wróżenia, wymagają obszernej wiedzy z dziedziny ezoteryki i astropsychologii. Ale to nie wszystko. Należy również pamiętać, że wróżby nie będą możliwe bez pewnych zdolności jasnowidzenia. Jednak możesz je w sobie obudzić, ćwicząc intuicję. Dlatego, aby stworzyć optymalny kanał komunikacji z runami, Autorka nie tylko szczegółowo przedstawia znaczenia poszczególnych symboli, ale także wpisuje je w kontekst mitologiczny i kulturowy. To istotne ze względu na fakt, że każda runa ma szereg różnych znaczeń – poczynając od najbardziej powszechnych, związanych z naszą codziennością, po czerpiące z najgłębszych pokładów ezoteryki i astropsychologii. Tylko w ten sposób można dotrzeć do źródła ich magicznej mocy, która następnie wykorzystywana jest w praktyce poprzez zaklęcia runiczne, magiczne rytuały i potężne amulety.

  Wróżenie z run – teoria i praktyka

  Poszczególne runy zostały opisane w porządku futharku starszego, który większość ekspertów uznaje za najbardziej pierwotny alfabet ludów Północy. Autorka dzieli je na trzy aettiry (grupy po 8 run). Po każdym z nich następuje podsumowanie znaczeń w sensie kosmologicznym. Stanowi to doskonały wstęp do teorii i praktyki wróżenia. W książce znaleźć można precyzyjne wskazówki dotyczące sposobów stawiania wróżb i pracy z runami nordyckimi. Korzystając z nich, doświadczony wróżbita może dogłębnie zrozumieć sytuację pytającego.
  Najbardziej użyteczną metodą jest ogólny odczyt przy użyciu astrologicznego systemu opartego na dwunastu domach zodiaku. Doskonale łączy się on z futharkiem składającym się z dwudziestu czterech run. Dzięki niemu można zyskać wiedzę o niedawnej przeszłości i teraźniejszości klienta, by zrozumieć czynniki, które ukształtowały jego obecny stan. Później przeprowadza się bardziej szczegółowy odczyt przy użyciu skomplikowanych systemów (chodzi tu m.in. o metodę Yggdrasill i symboliczne kręgi). Autorka przybliża je w kolejnych rozdziałach. Jednocześnie wyjaśnia, jak ocenić otrzymane informacje i trafnie przewidzieć prawdopodobieństwo możliwych sytuacji w przyszłości. W ten sposób wróżbita może zaoferować konstruktywną pomoc i radę. W książce prezentowane są także autorskie techniki stosowane w poradnictwie dotyczącym związków, a także odczyty profili psychologicznych, które nadają się do rozwiązywania długotrwałych problemów emocjonalnych i ochrony przed negatywnymi wpływami.

  Runy nordyckie – uczyń swoje życie lepszym dzięki wróżbom i pradawnym symbolom

  Runy stanowią potężny klucz, który daje dostęp do ukrytych tajemnic świata i ludzkiej natury. Samo wróżenie z run jest pewnego rodzaju mediumizmem. Dzięki niemu wróżbita przekazuje pytającemu wiadomości płynące z symboli zapisanych w runach. Następnie interpretuje je, by zrozumieć teraźniejszość i najbliższą przyszłość. Reasumując, za sprawą eksperckiej wiedzy zgromadzonej w tej książce będziesz wiedział, jak czytać runy. Jednocześnie nauczysz się praktykować staroskandynawskie rytuały wróżbiarskie i poznasz moc runicznych amuletów.

  Zaklęcia runiczne na co dzień!

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

  Zobacz także:
  Tarot Światła i Cienia Chris-Anne
  Szybki podgląd

  Tarot Światła i Cienia Chris-Anne

  119,00 zł

  Węzły w magii Sarah Bartlett
  Szybki podgląd

  Węzły w magii Sarah Bartlett

  47,00 zł

  Klienci polecają również:
  TAROT wiedza znana i tajemna - Iwona Stelter
  Szybki podgląd

  TAROT wiedza znana i tajemna - Iwona Stelter

  21,00 zł

  Koszyk
  ...jest pusty

  Producent

  Inne produkty

  Bestsellery
  Powiadomienia

  Runy – najskuteczniejsze rytuały Freya Aswynn

  Promocje
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  Przejdź do panelu Kreator
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuję