Kategorie
  Nowości
  Proś a będzie Ci dane Esther i Jerry Hicks
  Szybki podgląd
  45,00 zł
  Prawo rezonansu Pierre Franckh
  Szybki podgląd
  39,00 zł
  Pieniądze i Prawo Przyciągania Esther i Jerry Hicks
  Szybki podgląd
  37,00 zł
  Piąty Wymiar Maureen J. St. Germain
  Szybki podgląd
  37,00 zł
  Otwieranie Kronik Akaszy – piąty element przebudzenia świadomości Maureen J. St. Germain
  Szybki podgląd
  39,00 zł
  Opowieści buddyjskie dla małych i dużych Ajahn Brahm
  Szybki podgląd
  39,00 zł
  Oczyść swój organizm z toksyn i pasożytów Tamara Lebedewa
  Szybki podgląd
  36,00 zł
  Myśli to materia dr Dawson Church
  Szybki podgląd
  51,00 zł
  Mudry dla ciała umysłu i ducha – karty + książka Gertrud Hirschi
  Szybki podgląd
  92,00 zł
  Mózg Buddy Richard Mendius dr Rick Hanson
  Szybki podgląd
  35,00 zł
  Informacje
  Polecamy
  TAROT wiedza znana i tajemna - Iwona Stelter
  Szybki podgląd
  13,00 zł
  Ostatnio szukano
  Zestaw Book of Shadows complete edition ( Lo Scarabeo )
  Cena: 153,00 zł
  od Izabela Gruchalska Data dodania: 12 August 2017

  chcę się pochwalić nowym nabytkiem. Jest to zestaw Barbary Moore "The Book of Shadows Tarot As Above So Below Complete Edition Includes Two Tarot Decks"

  Zacznę jak zwykle od bardzo praktycznych cech. Całość zestawu jest w bardzo ładnym lakierowanym pudelku na magnes, ozdobionym symbolem potrójnej bogini. W środku znajdziecie książeczkę. Wydrukowana jest na kredowanym papierze. Obrazki w niej zawarte są dobrej jakości. Nie wiele powiem o treści, bo jeszcze nie tłumaczyłam jej, ale przy pobieżnym przejrzeniu wygląda, że jest napisana bardzo sensownie. Pierwsza część opisuje I talie - As Above,a druga część książki II talie - So Below.

  Zestaw zawiera dwie talie kart
  I - As Above
  II - So Below.

  Kart są wydrukowane na dobrym papierze, lakierowane i mają jeden z moich ulubionych rozmiarów - 65 mm na 120 mm...ja ten rozmiar nazywam "do ręki". Karty są na tyle małe, by łatwo je tasować, a na tyle duże by świetnie było widać szczegóły.

  Dość długo czekałam na ten zestaw. Do tej pory talie te można było kupić tylko oddzielnie, a w zestawie była tylko jedna talia.
  Uważam, że stworzenie dwóch talii obrazujących zasadę Magów
  To co jest na dole jest podobne do tego co jest na górze; a to co jest na górze jest podobne do tego co jest na dole. Poprzez to dokonują się wszelkie cuda.
  było doskonałym pomysłem

  Jedna talia - So Above - pokazuje świat duchowy, transcendentalny, wpływ energii na sytuacje i nasz wpływ na świat duchowy. Druga zajmuje się przyziemnymi sprawami. Tymi, które najczęściej nas zaprzątają. Obie talie są zaprojektowane z świetną znajomością archetypów, magii i ezoteryki. Chociaż odbiegają bardzo od symboliki Ridera-Waite. Zachwyciło mnie jak w talii "So below" ujęto współczesność i jej symbole w tarocie. Autorka wzięła pod uwagę, że świat w swej niezmienności wciąż się zmienia i dostosowała symbole tak, by przemawiały bardziej do współczesnego człowieka. Jednakże nie spotkacie tej współczesności w talii As Above...bo tam spotykamy się nie z światem zewnętrznym a archetypami, a one pozostają niezmienne.

  Polecam ten zestaw z całego serca zarówno początkującym jak i zaawansowanym. Dla tych, którzy chcą się rozwijać za pomocą studiowania tarota i dla tych, którzy chcą "tylko" odkrywać przyszłość ziemskiego świata.

  Ja polowałam na ten zestaw z innego powodu. Będę studiować...As above so below - Jak na górze, tak na dole. To znaczy ...będę kłaść tą samą kartę z jednej i drugiej talii i patrzeć na jej korelacje. Taka moja mała medytacja i odkrywanie nowego aspektu Tarota.Ocena: 5/5

  Koszyk
  ...jest pusty

  Producent

  Inne produkty

  Bestsellery
  Powiadomienia

  Zestaw Book of Shadows complete edition ( Lo Scarabeo )

  Promocje
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  Przejdź do panelu Kreator
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuję