">
  Kategorie
  Nowości
  Informacje
  Polecamy
  Ostatnio szukano

  KURS TAROTA

  Konsultacje Tarot Iwona Stelter
  Konsultacja Tarot (za godzinę) 50 zł - PayPal 60zł
  Portret Tarologiczny 150 zł - PayPal 160 zł
  Partnerski Portret Tarologiczny 200 zł
  Kurs Tarota (cena za dzień) 300 zł
  Pełen system Kodu Tarota to 7 dni. Po ukończeniu kursu lekcje doszkalające 30 zł godzina.
  Lekcja Kod Tarota, Portret Tarologiczny lub Rozkłady i Interpretacje 30 zł 1 godz
  Podręcznik do nauki  Kod Tarota. Tajemnica systemu można kupić https://komnataksiazki.pl/kod-tarota-tajemnica-systemu-iwon…

  Usługi wykonuję na miejscu. Telefonicznie lub Skype - dla osób, które nie mają takiej możliwości dojazdu lub przebywające zagranicą.

  Tarotem zainteresowałam się w ostatniej dekadzie XX wieku. Kart i książek o tej tematyce było wówczas mało. Uczyłam się na doświadczeniach własnych i osób, które przeznaczenie postawiło na mojej drodze. Po latach stworzyłam własny system pracy z kartami, nazwany Kodem Tarota.
  Karty tarota, ułożyłam w określoną strukturę według symboliki i znaczenia kart, ich hierarchii i żywiołu energii. Pozwoliło mi to w sensowny i logiczny sposób analizować układ kart i poszukiwać odpowiedzi na różne pytania. Jestem bowiem zwolenniczką życia zgodnego z językiem tarota, który podszeptuje człowiekowi wskazówki i rozwiązania, jakieś przesłania, ukazuje wzorce, pozwala zdobywać nowe doświadczenia.
  Poznawanie struktury i powiązań kart wykorzystuję w praktyce do analizy rozwoju osobistego człowieka i jego losu oraz rozpoznania obciążeń karmicznych. Tworzę Portret Tarologiczny – mapę życia danej osoby, która ułatwi jej zrozumienie siebie, własnych predyspozycji, mocnych i słabych stron, oraz podsunie sposoby wpływania na swój los
  Własne doświadczenia spisałam w dwóch autorskich książkach pt. Tarot wiedza znana i tajemna oraz Kod Tarota.Tajemnica systemu
  Pozdrawiam Was serdecznie
  Tarolog Iwona Stelter tel: 508 16 18 18

  Zapraszamy na Kursy Tarota. 

  Podzielę się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem, własną metoda pracy z kartami Tarota. Kurs Tarologiczny organizuję w formie podzielonej na 6 etapów. Kurs prognostyczny/wróżebny podzielony jest na 4 etapy. To najbardziej elastyczna forma dla osób, które dysponują małą ilością czasu. Jestem autorką książek: Tarot wiedza znana i tajemna oraz Kod Tarota, który jest podstawowym podręcznikiem do mojej własnej metody nauczania.

  Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którym zależy na zdobyciu wiedzy teoretycznej na temat kart Tarota oraz rozwoju praktycznych umiejętności ich stosowania. Pracujemy na strukturze kart Tarota, która otwiera drogę do głębszego rozumienia kart tarota, pogłębia znaczenie i interpretację kart. 

  PROGRAM KURSÓW TAROLOGICZNYCH

  KOD TAROTA
  jako struktura wzajemnych powiązań wszystkich arkanów tarota.
  1. KOD TAROTA - ARKANA WIELKIE od materializmu do duchowości. Sytuacje zewnętrzne i ich wpływ na stany wewnętrzne psychiki.
  termin: do ustalenia
  1. KOD TAROTA - ARKANA MAŁE - Układ znaczeniowo - numerologiczny, Układ żywiołów, Układ figur, Osobiste preferencje - wskazanie osobistych predyspozycji i możliwości człowieka.
  termin: do ustalenia
  1. KOD TAROTA - TRIADY WIELKICH ARKANÓW - Karta JA/ego/ i przyporządkowanie jej karty niższego i wyższego ja. 
  termin: do ustalenia
   
  PORTRET TAROLOGICZNY
  1. PORTRET TAROLOGICZNY- Zasady i konstruowanie osobistej mapy życia.
  termin: do ustalenia
  1. PORTRET TAROLOGICZNY - Warsztaty praktyczne - interpretacja portretu
  Niuanse, droga przeznaczenia, indywidualny rok prognostyczny w portrecie tarologicznym.
  termin: do ustalenia
  1. PORTRET TAROLOGICZNY. Zasady i konstruowanie portretów partnerskich.
  termin: do ustalenia


  PROGRAM KURSÓW Prognostycznych


  TAROT WRÓŻEBNY – WIELKIE I MAŁE ARKANA oraz rozkłady

  Kurs składa się z 4 niezależnych etapów,  przeznaczony jest dla wszystkich, którym zależy na zdobyciu wiedzy teoretycznej na temat kart Tarota oraz rozwoju praktycznych umiejętności ich stosowania. Pracujemy na strukturze kart Tarota, która otwiera drogę do głębszego rozumienia kart tarota, pogłębia znaczenie i interpretację kart. 

  termin: do ustalenia

  Zajęcia podzielone są na 4 etapy, każdy z nich to 8 godzin dziennie w godz. 10-18
  KOSZT JEDNEGO ETAPU : 300 zł
  Prowadzę udokumentowaną działalność ezoteryczną /oficjalna zarejestrowana działalność gospodarcza/
  Zajęcia podzielone są na 6 etapów, każdy z nich to 8 godzin w godz. 10-18 plus godzina na indywidualne pytania
  Po ukończeniu każdego etapu uczestnicy otrzymują dyplom. Po ukończeniu wszystkich 6 etapów uczestnik otrzymuje certyfikat / Metoda jest moja własnością intelektualną. Każda osoba może z niej korzystać indywidualnie lub w swojej pracy zawodowej lecz tylko dzięki posiadanemu certyfikatowi uczestnik uzyskuje prawo do jej nauczania. / Dla osób prowadzących działalność gospodarczą wystawiam FV.


  KOSZT JEDNEGO ETAPU : 300 zł - ilość miejsc ograniczona.
  Informacje udzielam tylko telefoniczne: 508 16 18 18
  www.komnataksiazki.pl
  ZAPRASZAM SERDECZNIE
  Tarolog Iwona Stelter

  Blog autorki

  http://tarotiwonastelter.blogspot.com

  Koszyk
  ...jest pusty

  Bestsellery
  Promocje
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  Komnataksiążki.pl to wysokiej jakości sklep ezoteryczny. W swojej bogatej ofercie proponujemy karty tarota, książki magiczne oraz różnego rodzaju książki ezoteryczne. Jedyny taki sklep czarodziejski w twojej okolicy, u nas znajdziesz  akcesoria dla wróżek a medycyna naturalna książki to hit tego roku. Nasz sklep magiczny to również sklep dla wróżek, inaczej księgarnia magiczna. Nasza internetowa księgarnia ezoteryczna to miejsce magiczne w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.