Strona głównaRegulanim zakupów
  Kategorie
  Nowości
  KURS TAROTA - Symbolika Kodów Tarota
  Szybki podgląd
  60,00 zł
  Tarot Talizman III. The Empress
  Szybki podgląd
  43,00 zł
  Pendulum - Magic in Motion
  Szybki podgląd
  74,00 zł
  Circe Tarot
  Szybki podgląd
  72,00 zł
  Pozytywny Kurs Tarota
  Szybki podgląd
  200,00 zł
  Tarot: A Card a Day
  Szybki podgląd
  94,00 zł
  Tarot of Marseille - Guide to Interpretation
  Szybki podgląd
  94,00 zł
  Practical Guide to the Lenormand
  Szybki podgląd
  56,00 zł
  The Little Oracle
  Szybki podgląd
  43,00 zł
  Tarot of the Gnomes
  Szybki podgląd
  74,00 zł
  Informacje
  Polecamy
  TAROT wiedza znana i tajemna - Iwona Stelter
  Szybki podgląd
  21,00 zł
  Ostatnio szukano

  Regulanim zakupów

  Regulamin zakupów

  Obowiązuje od 25 grudnia 2014

   

  Sklep ezoteryczny Komnata Książki działający pod adresem http://www.komnataksiazki.pl oraz http://www.komnataksiazki.com prowadzony jest Komnata Książki i działa na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta m. st. Warszawy pod numerem 481317 z dnia 22 stycznia 2009, której nadano numer NIP 113-075-74-00 oraz REGON 141713050 z siedzibą przy ul. Kościeliska 3A, 03-614 Warszawa

  1.

        Sklep ezoteryczny prowadzi sprzedaż detaliczną towarów i usług za pośrednictwem sieci Internet. Informacje o towarach i usługach Sklep zamieszcza na stronie http://www.komnataksiazki.pl oraz http://www.komnataksiazki.com

         2.       

        Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad.

   3.

       Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  


     4.

        Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub paragon. 

            5.       

        Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w poniższym cenniku:

  • Poczta Polska Paczka 48 12,49 zł
  • Paczkomat InPost 12,99 zł
  • Możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym kontakcie w godz.11.00 - 19.00 – Warszawa,
  • Koszt wysyłki zagranicznej jest ustalany na postawie aktualnego cennika Poczty Polskiej i jest uzależniony od finalnej wagi zamówionych przedmiotów


     6.

        Możliwe są następujące formy płatności:   

  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Gotówką. Podczas odbioru osobistego, po wcześniejszym uzgodnieniu Kupującego ze Sprzedającym.
  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronice, w przypadku realizacji płatności przelewy24.pl kartami płatniczymi operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
  • Przelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, ING Bank Śląski S.A., Crédit Agricole, EUROBANK - Płatności Internetowe.
  • ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A.,Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A.,Raiffaisen Bank Polska S.A.

      Ewentualne, dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności każdorazowo określane są indywidualnie przed lub przy realizacji zamówienia.

  7.

  Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu. 

        W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

        Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

  8.              

       Klient ma prawo do złożenia reklamacji lub odstąpienia od zawartej umowy w ciągu 14 dni od daty doręczenia mu przedmiotu zamówienia, w którym stwierdził niezgodności dostarczonych produktów z umową. Zawiadomi sklep o stwierdzonej niezgodności na piśmie – wzór formularza (tutaj) w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od daty odbioru przedmiotu zamówienia.

  Reklamacja lub odstąpienie jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną fakturą lub paragonem na koszt Kupującego. W przypadku zasadnego odstąpienia od zawartej umowy koszty związane z przesyłką zamówionego (koszty przesyłki zwrotnej nie są zwracane) towaru zostaną zwrócone w kwocie równej najtańszym oferowanym sposobie dostarczenia przesyłki przez Sklep.

  Ustosunkowujemy się do reklamacji Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uzna za uzasadnione.

  Księgarnia Komnata Książki nie odbiera kierowanych do niej przesyłek odesłanych za pobraniem i nie odpowiada za koszty związane z takimi przesyłkami.

  Zwrot kosztów zakupionego towaru nastąpi w momencie otrzymania od konsumenta zamówionego towaru w przeciągu 7 dni roboczych od momentu odbioru zwracanego towaru przez Sklep.

  9.

  Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  10. 

  Składając zamówienie w Sklepie ezoterycznym komnataksiazki.pl Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie firmy Komnata Książki Iwona Stelter, ul. Kościeliska 3A, 03-614 Warszawa oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy, promocji i marketingu.

  Dane osobowe są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

  11. 

  Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

   

  Koszyk
  ...jest pusty

  Bestsellery
  Promocje
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  Przejdź do panelu Kreator
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
  Akceptuję