Kategorie
  Nowości
  Informacje
  Polecamy
  Ostatnio szukano

  Regulanim zakupów

  Regulamin zakupów

  Obowiązuje od 25 grudnia 2014

   

  Sklep ezoteryczny Komnata Książki działający pod adresem http://www.komnataksiazki.pl oraz http://www.komnataksiazki.com prowadzony jest Komnata Książki i działa na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta m. st. Warszawy pod numerem 481317 z dnia 22 stycznia 2009, której nadano numer NIP 113-075-74-00 oraz REGON 141713050 z siedzibą przy ul. Kościeliska 3A, 03-614 Warszawa

  1.

        Sklep ezoteryczny prowadzi sprzedaż detaliczną towarów i usług za pośrednictwem sieci Internet. Informacje o towarach i usługach Sklep zamieszcza na stronie http://www.komnataksiazki.pl oraz http://www.komnataksiazki.com

         2.       

        Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad.

   3.

       Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  


     4.

        Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT lub paragon. 

            5.       

        Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w poniższym cenniku:

  • Poczta Polska Paczka 48 12,49 zł
  • Paczkomat InPost 12,99 zł
  • Możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym kontakcie w godz.11.00 - 19.00 – Warszawa,
  • Koszt wysyłki zagranicznej jest ustalany na postawie aktualnego cennika Poczty Polskiej i jest uzależniony od finalnej wagi zamówionych przedmiotów


     6.

        Możliwe są następujące formy płatności:   

  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Gotówką. Podczas odbioru osobistego, po wcześniejszym uzgodnieniu Kupującego ze Sprzedającym.
  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronice, w przypadku realizacji płatności przelewy24.pl kartami płatniczymi operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
  • Przelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, ING Bank Śląski S.A., Crédit Agricole, EUROBANK - Płatności Internetowe.
  • ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A.,Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A.,Raiffaisen Bank Polska S.A.

      Ewentualne, dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności każdorazowo określane są indywidualnie przed lub przy realizacji zamówienia.

  7.

  Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu. 

        W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

        Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

  8.              

       Klient ma prawo do złożenia reklamacji lub odstąpienia od zawartej umowy w ciągu 14 dni od daty doręczenia mu przedmiotu zamówienia, w którym stwierdził niezgodności dostarczonych produktów z umową. Zawiadomi sklep o stwierdzonej niezgodności na piśmie – wzór formularza (tutaj) w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od daty odbioru przedmiotu zamówienia.

  Reklamacja lub odstąpienie jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną fakturą lub paragonem na koszt Kupującego. W przypadku zasadnego odstąpienia od zawartej umowy koszty związane z przesyłką zamówionego (koszty przesyłki zwrotnej nie są zwracane) towaru zostaną zwrócone w kwocie równej najtańszym oferowanym sposobie dostarczenia przesyłki przez Sklep.

  Ustosunkowujemy się do reklamacji Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uzna za uzasadnione.

  Księgarnia Komnata Książki nie odbiera kierowanych do niej przesyłek odesłanych za pobraniem i nie odpowiada za koszty związane z takimi przesyłkami.

  Zwrot kosztów zakupionego towaru nastąpi w momencie otrzymania od konsumenta zamówionego towaru w przeciągu 7 dni roboczych od momentu odbioru zwracanego towaru przez Sklep.

  9.

  Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  10. 

  Składając zamówienie w Sklepie ezoterycznym komnataksiazki.pl Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie firmy Komnata Książki Iwona Stelter, ul. Kościeliska 3A, 03-614 Warszawa oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji umowy, promocji i marketingu.

  Dane osobowe są chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

  11. 

  Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

   

  Koszyk
  ...jest pusty

  Bestsellery
  Promocje
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  Przejdź do panelu Kreator
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.