Kategorie
  Nowości
  Informacje
  Polecamy
  Ostatnio szukano

  Tarolog - Konsultacje

  Zapraszam na konsultacje Portret Tarologiczny - Iwona Stelter
  Sesje są indywidualne w formie spotkania  lub rozmowy za pomocą skypa w Warszawie

  Zastosowań Portretu Tarologicznego jest wiele jednak najczęściej ta metoda pracy z kartami Tarota jest wykorzystywana do :

  -  analizy predyspozycji i posiadanych możliwości danej jednostki

  - określenia stanu psychicznego, który odzwierciedla stosunek do zdarzeń, do innych ludzi, otaczającego świata i siebie samego

  - wskazania interesów, wartości czy celów działania ( czynność, praca, aktywność fizyczna )

  - określenia stanów emocjonalnych i uczuciowych stanowiących główną motywację ludzkiego postępowania ( uczucia, emocje )

  - analizy sposobu formułowania myśli, rozumowania  i uzasadniania twierdzeń ( umysł, myśli, logika )

  - analizy MOCY DUCHA ( dusza ludzka ) którego zdaniem jest nadanie materii pędu, ruchu i oddziaływania na świat materii

  - wskazania skłonność lub zdolność przekształcania i wykorzystania materii ( pieniądz jako forma wartości )

  - nakreślenia planu  wydarzeń i zadań jakie charakteryzują etapy rozwojowe w życiu każdego    człowieka od momentu poczęcia aż po starość

  Portret Tarologiczny stanowi doskonałą charakterystykę "diagnozowanej" osoby. Analiza portretu pogłębia interpretacje kart tarota, z powodzeniem może zastąpić tradycyjny rozkład wróżebny. Jest bazą danych do pracy wewnętrznej, rozwoju oraz doskonalenia w wielu dziedzinach życia człowieka.

  Portret Tarologiczny zmienił moje życie. Jeśli jesteś gotowy możesz też przy pomocy tej metody wprowadzić zmiany w swoim życiu, zacząć żyć świadomie wg osobistej indywidualnej drogi życia, osiągnąć spokój ducha i satysfakcję w życiu.

  Konsultacje Tarot Iwona Stelter

  Konsultacja Tarot (za godzinę) 50 zł - PayPal 60zł
  Portret Tarologiczny 150 zł - PayPal 160 zł
  Partnerski Portret Tarologiczny 200 zł
  Kurs Tarota (cena za dzień) 300 zł
  Pełen system Kodu Tarota to 7 dni. Po ukończeniu kursu lekcje doszkalające 30 zł godzina.
  Lekcja ROZKŁADY I INTERPRETACJE 30 zł 1 godz
  Usługi wykonuję na miejscu. Telefonicznie lub Skype - dla osób, które nie mają takiej możliwości dojazdu lub przebywające zagranicą.

  Tarotem zainteresowałam się w ostatniej dekadzie XX wieku. Kart i książek o tej tematyce było wówczas mało. Uczyłam się na doświadczeniach własnych i osób, które przeznaczenie postawiło na mojej drodze. Po latach stworzyłam własny system pracy z kartami, nazwany Kodem Tarota.
  Karty tarota, ułożyłam w określoną strukturę według symboliki i znaczenia kart, ich hierarchii i żywiołu energii. Pozwoliło mi to w sensowny i logiczny sposób analizować układ kart i poszukiwać odpowiedzi na różne pytania. Jestem bowiem zwolenniczką życia zgodnego z językiem tarota, który podszeptuje człowiekowi wskazówki i rozwiązania, jakieś przesłania, ukazuje wzorce, pozwala zdobywać nowe doświadczenia.
  Poznawanie struktury i powiązań kart wykorzystuję w praktyce do analizy rozwoju osobistego człowieka i jego losu oraz rozpoznania obciążeń karmicznych. Tworzę Portret Tarologiczny – mapę życia danej osoby, która ułatwi jej zrozumienie siebie, własnych predyspozycji, mocnych i słabych stron, oraz podsunie sposoby wpływania na swój los
  Własne doświadczenia spisałam w dwóch autorskich książkach pt. Tarot wiedza znana i tajemna oraz Kod Tarota.Tajemnica systemu


  Dodatkowych informacji udzielam tylko telefonicznie.
  Tarolog Iwona Stelter  tel. kom. 0 508 161 818


  Pozdrawiam serdecznie
  Iwona Stleter

  blog autorki https://www.facebook.com/search/top/?q=tarot%20iwona%20stelter&epa=SEARCH_BOX

  Koszyk
  ...jest pusty

  Bestsellery
  Promocje
  Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  e-Płatności
  Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

  Przejdź do panelu Kreator
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.